ÇEKİM PAKETLERİMİZToggle

DÜĞÜN HİKAYESİ
Sabah kuaförünüze girişiniz ile başlayıp düğün dansınız ile sonlandırıyoruz. Kuaför hazırlıkları, kuaförden gelin evine dönüş evden gelin alma, iki farklı dış mekanda fotoğraf çekimi. 7-8 saat süren çekim paketinde ortalama 700-800 kare fotoğraf çekimi yapılmakta ve çekilen fotoğraflar dijital ortamda ışık, renk, kadraj ayarlarından geçirildikten sonra baskıya hazır halde DVD formatında dijital arşivi teslim edilecektir.


DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ALBÜM ÇEKİMİ
Kuaför hazırlıklarınız bittikten sonra ortak karar verdiğimiz veya sizin seçmiş olduğunuz mekanlarda ortalama 2 saat fotoğraf çekimi yapılmatadır. Bu paketinde ortalama 300-400 kare fotoğraf çekimi yapılmakta ve çekilen fotoğraflar dijital ortamda ışık, renk, kadraj ayarlarından geçirildikten sonra albüm veya baskıya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca DVD formatında dijital arşivi teslim edilmektedir.VİDEO DÜĞÜN HİKAYESİ Sabah kuaförünüze girişiniz ile başlayıp düğün dansınız ile sonlandırıyoruz. Kuaför hazırlıkları, kuaförden gelin evine dönüş evden gelin alma, dış mekanda video çekimi. 7-8 saat süren çekiminde en güzel, en doğal anlarınızın video çekimi yapılmakta ve çekilen videolar ışık, renk, efekt ayarlarından geçirildikten sonra HD video ve DVD video formatında teslim edilecektir.
DIŞ MEKAN DÜĞÜN KLİBİ Düğün günü veya öncesinde ortak karar verdiğimiz veya sizin seçmiş olduğunuz mekanlarda ortalama 2-3 saat video çekimi yapılmatadır. En güzel, en doğal anlarınızın veya öncesinde kurguladığımız video çekimi yapılmakta ve çekilen videolar ışık, renk, efekt ayarlarından geçirildikten sonra HD video ve DVD video formatında teslim edilecektir.
  • Fotoğraf paketlerine ek olarak video çekim paketi alabilirsiniz.
  • Fotoğraf çekimlerinizi albümsüz olarak dijital ortamda satın alabilirsiniz.
  • Video Klip çekimleri için müzik seçiminizi yapmanız gerekmektedir.
  • Birlikte yapacağımız planlamaya göre çekim sırası değişiklik gösterebilir.
  • Sizlere en uygun albüm paketini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen randevu alınız.

ShutDown